Konst Modern svensk konst
1290283

Eve Eriksson

(Sverige, 1910-1992)
Eve eriksson, olja på duk, signerad och daterad a tergo 1964.

Eve Eriksson, olja på duk, signerad och daterad a tergo 1964

Södergatan Malmö. 44x55 cm.

Obetydligt ytslitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
3 000 SEK