1290284

Eve Eriksson

(Sverige, 1910-1992)
Eve eriksson, olja på duk, signerad och daterad a tergo 1967.

Eve Eriksson, olja på duk, signerad och daterad a tergo 1967.

Landskap. 55x46 cm.

Obetydligt ytslitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
4 000 SEK