1290584

Eve Eriksson

(Sverige, 1910-1992)
Eve eriksson, olja duk, signerad och daterad  -90.

Eve Eriksson, olja duk, signerad och daterad -90

126x110 cm

Oramad.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
6 000 SEK