1291849

Eve Eriksson

(Sverige, 1910-1992)
Eve eriksson, olja på duk, signerad och daterad 88.

Eve Eriksson, olja på duk, signerad och daterad 88

Intreriör. 73,5X64 cm.

Obetydligt ytslitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
5 000 SEK