1266333

Marianna Uutinen

(Finland, Född 1961)
Marianna uutinen, akryl och blandteknik på duk, signerad och daterad 2000 à tergo.

Marianna Uutinen, akryl och blandteknik på duk, signerad och daterad 2000 à tergo.

"Winter's Tale". Duk 175 x 130 cm.

Obetydligt ytslitage.

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19

Utropspris
25 000 SEK