1289831

Madeleine Pyk

(Sverige, Född 1934)
Madeleine pyk, olja på duk, signerad.

Madeleine Pyk, olja på duk, signerad

"Cirkusorkestern". 39 x 31 cm.

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89

Utropspris
20 000 SEK