1186129

Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad AK och daterad -35.

Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad ak och daterad -35.

Strandvägen, Stockholm. 53 x 62 cm.

Retusch. Lagning.

Utropspris
3 000 SEK