1146257

David Ludeking

(Holland, 1600-tal)
David ludeking, båtar vid borg på klippa.

David Ludeking, Båtar vid borg på klippa

Signerad med monogram. Duk 115 x 162 cm.

Ytsmuts. Krackelyr. Fernissa. Retuscher.

Lisa Gartz
Lisa Gartz
Specialist skulptur och äldre måleri
+46 (0)709 17 99 93

Utropspris
25 000 SEK