1281984

Claude Joseph Vernet

(Frankrike, 1714-1789)
Claude joseph vernet, hans efterföljd, olja på plåt.

Claude Joseph Vernet, hans efterföljd, olja på plåt.

"La tempête" 42 x 52 cm

Obetydligt ytslitage.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
10 000 SEK