1296228

Okänd konstnär 1600/1700-tal

Okänd konstnär 1600/1700-tal, olja på duk.

Tantalos i Hades i bakgrunden Sisyfos rullandes ett stenblock. Uppfodrad duk 51,5 x 37,5 cm.

Uppfodrad duk, retuscher.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
15 000 SEK