1297304

Johan Baptista van Uther

(Holland/Sverige, -1597)
Johan baptista van uther, hans efterföljd, olja på duk.

Johan Baptista van Uther, hans efterföljd, olja på duk.

"Johannes III R:S". "Johan III" (1537-1592). 54 x 44 cm.

Uppfodrad duk, skador, lagningar.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
10 000 SEK