1300077

Holländsk skola 1600-tal

(Dutch School 17th century)
Holländsk skola 1600-tal. osignerad. olja på pannå 44 x 35 cm.

Holländsk skola 1600-tal. Osignerad. Olja på pannå 44 x 35 cm.

Porträtt av äldre dam i pipkrage. Osignerad. Olja på pannå 44 x 35 cm.

Obetydlig ytsmuts. Retuscher. Krackelyr. Vertikal spricka. Två små färgbortfall.

Lisa Gartz
Lisa Gartz
Specialist skulptur och äldre måleri
+46 (0)709 17 99 93

Utropspris
15 000 SEK