1294426

René Magritte

(Belgien, 1898-1967)
René magritte, färgetsning, 1958, stämpelsignerad 112/150.

René Magritte, färgetsning, 1958, stämpelsignerad 112/150.

"La Lecon de Musique". P. 15,1 x 10,2 cm.

Ej examinerad ur ram, blekt.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
30 000 SEK