1294433

Joan Miró

(Spanien, 1893-1983)
Joan miró, färglitografi,  signerad och numrerad 30/75.

Joan Miró, färglitografi, signerad och numrerad 30/75.

"Personnage sur fond bleu". 1957. Bildstorlek 31,5 x 24,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Mourlot 176.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
40 000 SEK