1294681

Salvador Dalí

(Spanien, 1904-1989)
Salvador dalí, skulptur, brons signerad.  numrerad 290/300 på certificat.

Salvador Dalí, skulptur, brons signerad. Numrerad 290/300 på certificat.

"Carmen-Castanets"". H 17 cm Monterad på stensockel. Total höjd 25 cm. I träbox och certificat.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
20 000 SEK