1294707

Max Ernst

(Tyskland/Frankrike, 1891-1976)
Max ernst, färglitografi, 1975, signerad 70/500.

Max Ernst, färglitografi, 1975, signerad 70/500.

"Grand Palais". P. 52 x 43 cm.

Ej examinerad ur ram, missfärgad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
4 000 SEK