1294718

Max Ernst

(Tyskland/Frankrike, 1891-1976)
Max ernst, etsning, 1932, signerad med blyerts. 2 état 1/2.

Max Ernst, etsning, 1932, signerad med blyerts. 2 état 1/2.

"Ou boivent les loupe". P. 20 x 12 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Geijersgatan 3A, 411 34 Göteborg

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

75 000
7 362
8 760
Utropspris
175 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
6 jun 20:59
75 000 SEK
6 jun 20:58
60 000 SEK
6 jun 20:58
50 000 SEK
6 jun 20:49
30 000 SEK
28 maj 16:33
22 222 SEK