1294728

Max Ernst

(Tyskland/Frankrike, 1891-1976)
Max ernst, färglitografi, 1950, signerad xxxv/lx.

Max Ernst, färglitografi, 1950, signerad XXXV/LX.

"Masques". P. 39 x 29,2 cm.

Ej examinerad ur ram, blekt, missfärgad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Klubbat pris
15 000
1 472
1 752
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
31 maj 21:17
15 000 SEK
31 maj 21:17
10 000 SEK
31 maj 21:16
1 000 SEK
30 maj 15:41
300 SEK