1294731

Max Ernst

(Tyskland/Frankrike, 1891-1976)
Max ernst, färgetsning & akvatint, 1970, signerad 56/100.

Max Ernst, färgetsning & akvatint, 1970, signerad 56/100.

"Il pleut". P. 24 x 19,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Geijersgatan 3A, 411 34 Göteborg
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
12 000 SEK