1294739

Roberto Matta

(Chile, 1911-2002)
Roberto matta, färglitografi, signerad 93/150.

Roberto Matta, färglitografi, signerad 93/150.

Utan titel. P. 23 x 25 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK