1302282

Joan Miró

(Spanien, 1893-1983)
Joan miró, färglitografi, 1961, stämpelsignerad 55/300.

Joan Miró, färglitografi, 1961, stämpelsignerad 55/300.

"Oiseau devant le soliel". Bladstorlek 83,5 x 38 cm.

Ej examinerad ur ram, skador i marginalerna.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
25 000 SEK