1304898

Salvador Dalí

(Spanien, 1904-1989)
Bok, essays of
michel de montaigne,
illustrationer av salvador dali, signerad av salvador dali, numrerad 966/1000.
Bok, essays of
michel de montaigne,
Bok, essays of
michel de montaigne,
Bok, essays of
michel de montaigne,
Bok, essays of
michel de montaigne,
Bok, essays of
michel de montaigne,

Bok, Essays of Michel de Montaigne, illustrationer av Salvador Dali, signerad av Salvador Dali, numrerad 966/1000.

Utgiven av The Country Life Press at Garden City, New York. 25 x 17 cm.

Smärre slitage. Något gulnad.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK