1304900

Max Ernst

(Tyskland/Frankrike, 1891-1976)
Max ernst, färgetsning & akvatint, kolorerad, 1970, signerad ea.

Max Ernst, färgetsning & akvatint, kolorerad, 1970, signerad EA.

"Ohne Titel". P. 31,5 x 16,7 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
10 000 SEK