Design KonstglasP O Ström
1284760

PO Ström, reliefvaser, 3 st, "S 5158" (2 st) samt "S 5169", Alsterfors Glasbruk, ca 1970.

Po ström, reliefvaser, 3 st, "s 5158" (2 st) samt "s 5169", alsterfors glasbruk, ca 1970.

Höjd 8-12,5 cm. Två st signerade.

Smärre slitage. Smärre nagg.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
Värderare (Föräldraledig)
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
4 000 SEK