1321845

Einar Nerman

(Sverige, 1888-1983)

Einar Nerman, affisch, litografi, 1926.

"Skanens friluftsteater Direktion och regi: Gustaf Linden Värmlänningarne". 94 x 61 cm. Oramad.

Revor och lagningar.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK