1303861

Ellen Trotzig

(Sverige, 1878-1949)
Ellen trotzig, olja på duk, signerad och daterad -31.

Ellen Trotzig, olja på duk, signerad och daterad -31.

Tulpaner vid husvägg. 57 x 55 cm.

Inga synliga skador.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
12 000 SEK