1304557

Agda Holst

(Sverige, 1886-1976)
Agda holst, olja på duk, signerad.

Agda Holst, olja på duk, signerad.

Blomsterstilleben. 61 x 50 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
5 000 SEK