1296173

Max Papart

(Frankrike, 1911-1994)
Max papart, gouache, 1983, signerad.

Max Papart, gouache, 1983, signerad.

"Melancholy Lady". 51,5 x 66 cm.

Åldersrelaterat slitage. Oramad.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Utropspris
800 EUR