Design Övrigt
1316352

Sven Arne Gillgren, bägare, silver, GAB, Stockholm 1973.

Sven arne gillgren,  bägare, silver, gab, stockholm 1973.

Invändig förgyllning. Höjd 13 cm. Vikt 255 gram.

Smärre slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
2 500 SEK