1330874

Wilhelm von Gegerfelt

(Sverige, 1844-1920)
Wilhelm von gegerfelt, olja på pannå, signerad.

Wilhelm von Gegerfelt, olja på pannå, signerad.

Motiv från Venedig. 27 x 20.5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
10 000 SEK