1334716

Gunnar Zetterström

(Sverige, 1902-1965)
Gunnar zetterström, olja på pannå, signerad.

Gunnar Zetterström, olja på pannå, signerad.

Vy mot Stockholms stadshus och gamla stan. 22 x 28.5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
2 500 SEK