Inred sommarhuset

322 föremål
Lyktor, 2 st, 1800-tal.

Utropspris
2 500 SEK
Bord, sent 1800-tal.

Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, funkis, 1930-tal.

Utropspris
2 500 SEK
Korgstol 1900-talets mitt.

Utropspris
2 500 SEK