1336485

Böcker, Svenska Slott och Herresäten, 5 volymer, Nordisk Familjeboks Tryckeri Stockholm 1908-10.

Böcker, svenska slott och herresäten, 5 volymer, nordisk familjeboks tryckeri stockholm 1908-10.

Halvfranska dekorerade band i kasetter. Södermanland; Västergötland, Halland, Värmland, Nerike, Västmanland; Uppland; Småland, Blekinge, Östergötland;
Skåne. Mått på kasetterna 32,5 x 25 cm.

Ej genomgången. Slitage. Fläckar. Smärre skador.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Klubbat pris
2 900
290
336
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
8
2 okt 13:08
2 900 SEK
2 okt 4:18
2 700 SEK
2 okt 4:18
2 500 SEK
2 okt 4:18
2 500 SEK
30 sep 21:43
2 300 SEK