Let there be light

Golv, tak och bordslampor – våra hem är en central plats där vi tillbringar mycket tid. Bjud på ett kurerat urval belysning och förhöj din omgivning med lampor i diverse utföranden.

140 föremål
Taklampa, 1970-80-tal, Lyktan.

Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa Ikea 1990-tal.

Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, 3 st, 1900-tal.

Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1930-40-tal.

Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.

Utropspris
3 000 SEK
Uplight Art Deco 1930-tal.

Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1940-50-tal.

Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1960-tal.

Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Art Deco.

Utropspris
2 500 SEK
Taklampa Italien 1950-tal.

Utropspris
3 000 SEK