1317287

Jim Dine

(USA, Född 1935)
Jim dine, färglitografi, 2011, signerad 47/75.

Jim Dine, färglitografi, 2011, signerad 47/75.

"Pinocchio coming from the Green". Bladstorlek 76 x 58 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
14 000 SEK