1308661

Pompeo Girolamo Batoni

(Italien, 1708-1787)
Pompeo girolamo batoni, hans krets, olja på duk.

Pompeo Girolamo Batoni, hans krets, olja på duk.

Allegorisk figurkomposition. 123 x 95 cm.

Uppfodrad duk, gulnad fernissa, krackelerad, smärre skrapmärken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T10
Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
1 dag 7 timmar
21 000
2 051
2 417
Utropspris
10 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 22 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (14 bud)
26 jul 19:46
21 000 SEK
26 jul 19:46
20 000 SEK
26 jul 19:02
15 500 SEK
26 jul 19:01
15 000 SEK
26 jul 17:54
12 500 SEK