1328635

Philips Wouwerman

(Holland, 1619-1668)
Philips wouwerman, hans efterföljd, olja på duk.

Philips Wouwerman, hans efterföljd, olja på duk.

Landskap med jaktsällskap. 73 x 94 cm.

Lagningar, krackelerad, retuscher.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T223
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
15 000 SEK