1320058

Okänd konstnär 1800/1900-tal

Okänd konstnär 1800/1900-tal , akvareller 3 st.

Okänd konstnär 1800/1900-tal , akvareller 3 st

Bildyta 35 x 50 cm, 47 x 35 cm och 35 x 47 cm

Ej examinerad ur ram.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK