Konst Grafik
1335393

Carl Fredrik Reuterswärd

(Sverige, 1934-2016)
Carl fredrik reuterswärd, , färglitografi signerad och numrerad 142/200.

Carl Fredrik Reuterswärd, , färglitografi signerad och numrerad 142/200

"Självporträtt med muff", bildyta 53 x43,5 cm

Ej examinerad ur ram.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK