1336410

Ola Billgren, färglitografi, signerad -82 EA

Ola billgren, färglitografi, signerad -82 ea.

'Romantiskt ladskap 11'. 50,5 x 65 cm. Oramad.

Smärre, mjuka hanteringsveck. Mjuka hanteringsveck.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
3 000 SEK