1334549

Airi Snellman-Hänninen

(Finland, Född 1930)
Airi snellman-hänninen, originalskiss för rya, blandteknik, stämpelsignering.

Airi Snellman-Hänninen, originalskiss för rya, blandteknik, stämpelsignering.

Bildstorlek. 38 x 27 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V200
Proveniens

Airi Snellman-Hänninens och Olavi Hänninens privata samling.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

70
722
79
Utropspris
600 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
31 okt 20:39
70 EUR