1167547

Isaac Grünewald

(Sverige, 1889-1946)
Isaac grünewald, akvarell på papper.

Isaac Grünewald, akvarell på papper.

Förstudie till kuliss. 32 x 36 cm.

Ej examinerad ur ram.

Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal (Föräldraledig)
+46 (0)739 96 74 02

Utropspris
8 000 SEK