1333604

Olle Baertling

(Sverige, 1911-1981)
Olle baertling, färgserigrafi, 1965-68, signerad och numrerad 100/300.

Olle Baertling, färgserigrafi, 1965-68, signerad och numrerad 100/300.

"Rebamaki". Bildstorlek 32,5 x 17 cm.

Ej examinerad ur ram.

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89

Utropspris
10 000 SEK