1353497

Collier silver, Markströms

Collier silver, markströms.
Collier silver, markströms.
Collier silver, markströms.
Collier silver, markströms.

inre diameter 12.2 cm, vikt 17 g. Stämplat MGAB, Uppsala 1960.

Bruksslitage.

Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Utropspris
2 000 SEK