1332690

Anders Zorn

(Sverige, 1860-1920)
Anders zorn, etsning, 1891, från den osignerade upplagan ur tidskriften "pan", 1895.

Anders Zorn, etsning, 1891, från den osignerade upplagan ur tidskriften "PAN", 1895.

"Mme Simon II". P. 23,6 x 15,8 cm.

Oramad, missfärgad.

Asplund 67, Hjert & Hjert 46.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
2 500 SEK