1335352

Pall, Kina, 1900-talets första hälft.

Lackarbete på trästomme. Sitsen med landskapsscen. Sitthöjd ca 48, bredd ca 40 cm.

Slitage. Ställvis lackbortfall.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
2 500 SEK