1343496

Nils Nilsson Skum

(Sverige, 1872-1951)
Nils nilsson skum, krit- och blyertsteckning, signerad och daterad 1951.

Nils Nilsson Skum, krit- och blyertsteckning, signerad och daterad 1951.

Rendrivning. I. 27 x 33 cm.

Ej examinerad ur ram, gulnad.

Föreningen Konst i Skolan.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
6 000 SEK