1346947

Ola Billgren

(Sverige, 1940-2001)
Ola billgren,  färglitografi, signerad -81 ea.

Ola Billgren, färglitografi, signerad -81 EA

'Romantiskt landskap'. 50,5 x 65 cm. Oramad.

Smärre, mjuka hanteringsveck.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
3 000 SEK