1348842

Peter Freudenthal

(Sverige, Född 1938)
Peter Freudenthal, olja på duk, signerad och daterad 1975 a tergo.

"Jan". 120 x 100 cm.

Liten tryckskada.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - B2

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
20 000 SEK