Prenumerera på vårt nyhetsbrev

100
231691
Thora Thersner
(1818-1867)

"GÄSTGIVAREGÅRDEN".

Sign. Olja på duk, 41x52 cm.

Utropspris:

800 - 1 200 EUR

Klubbat pris:
600 EUR